Czy dwa dni przed okresem można zajść w ciążę?

Witam. Moje pytanie brzmi czy 3 dni przed miesiaczka można zajść w ciążę? Po tych 3 dniach, normalnie dostałam miesiączkę, miesiączka zawsze mam 5 dni, cykl 33 dni, miesiączkę mam regularna.

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko ciąży, oczywiście jest ono większe w czasie dni płodnych, ale nie zawsze takie określanie jest precyzyjne.
Pozdrawiam