Czy dziecko zmieniło płeć w brzuchu?

Byłam u swojego gin. 18 tyg i stwierdził że będę mieć córkę, w 21 tyg potwierdził płeć a jak poszłam 24 tyg nagle powiedział mi że będzie syn czy siusiak odrusl jak to możliwe?? Czy jeszcze może się zmienić płeć

Lek. Paweł Szadkowski

Pewnie na pierwszym usg płód tak się ułożył, że "siusiaka" nie było widać, co lekarz uznał za płeć żeńską. Na kolejnym usg płód był już inaczej ułożony, co pozwoliło ocenić narządy płciowe męskie. Płeć determinuje się od razu przy zapłodnieniu, nie ma możliwości zmiany płci w trakcie ciąży.