Czy enterografia MR i rezonans magnetyczny jamy brzusznej mogą wykluczyć raka jelita grubego?
Czy enterografia MR i rezonans magnetyczny jamy brzusznej moga wykluczyc raka jelita grubego, jesli bylyby robione po kolonoskopii w ktorej 2 lata wczesniej w ktorej stwierdzono jedynie mikroskopowe zapalenie jelit i polipa zapalnego? (polipa wycieto) Ogolnie zastanawia mnie czy jesli mialam wykonywana Enterografie MR i rezonans jamy brzusznej, to czy gdyby byly jakies niepokojace zmiany na jelicie grubym daloby sie je zobaczyc w tych badaniach?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Gdyby były jakieś niepokojące zmiany, te badania by je wykazały.