Czy Euthyrox spowodował biegunki?

Witam, od września biorę euthyroks. Po pewnym czasie zaczęłammieć problem z refluksem i zgagą. Do tego od ok 2 tyg mam tłuste stolce. Kolor normalny, czasem bardzo luźne ale nie biegunka. Do tego swędzi mnie skóra.. czy to skutek brania leku? czy mam się martwić wątrobą lub trzustką? czytałam nawet o raku.. martwi mnie to.

Witam,

opisanym przypadku wskazane było by kontakt z lekarzem prowadzącym aby ocenił działania leku na opisane uboczne objawy. Lekarz który przepisał lek zna całą historię choroby i zdecyduje czy odstawić lek lub zmniejszyć dawkę albo zamieni na inny.

Pozdrawiam