Czy faktycznie jestem prawidłowo zaszczepiona?

Podczas iniekcji trzeciej dawki Tvinrix Adult ampuła upadła na podłogę. Pielęgniarka zdezynfekowała ją, przypięła do wciąż tkwiącej w ramieniu igły i dokończyła szczepienie... A ja się martwię, czy faktycznie jestem prawidłowo zaszczepiona....... Serdecznie pozdrawiam -

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli z tej ampułki nic się po upadku nie wylało to proszę się nie przejmować. Pozdrawiam.