Czy faktycznie nie brać leków przeciwzakrzepowych?

Witam czy jeśli miałam odklejenie łożyska w 37tc i krwotok wewnętrzny(synek martwy) a teraz jestem w 35 4tc i lekarz teraz nie zalecił zastrzykow przeciwzaskrzepowych to czy miał rację ich nie zlecać. Boję się powtórki

witam, lekarz musiał mieć powód aby nie zlecać takiego leczenia, ja nie znam Pani historii więc nie mogę się wypowiedzieć