Czy faktycznie nie mam powodów do obaw?

Witam. Mam 25 lat. Od około 2 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Aidee. Do tej pory wszystko było w porządku, żadnych plamień ani skutków ubocznych. Od jakiegoś miesiąca mam mdłości nie tylko poranne, pojawiają się również popołudniu i wieczorem. Przy ostatnim opakowaniu jakiś tydzień przed planowanym skończenim opakowania wystąpiło krwawienie dosyć duże - porównywalne do okresu. Bylam u ginekologa, który powiedział że nie muszę się niczym przejmować. Czy naprawdę nie mam powodów do obaw?

Szanowna Pani, jeśli ginekolog tak stwierdził po badaniu to naprawdę nie widzę powodu do niepokoju. Serdecznie pozdrawiam