Czy flexit gold wpływa na antykoncepcję hormonalną?

Witam Właśnie zaczełam stosować krążek dopochwowy, ponieważ jest on metodą antykoncepcji hormonalnej chciałam spytać czy stosując jednocześnie preparat na stawy o nazwie flexit gold (zawiera curcumin, curcumin phytosome, boswellie) nie wpływam przypadkiem na skuteczność stosowanej przeze mnie antykoncepcji?

Lek. Paweł Szadkowski

Ten preparat nie powinien wpłynąć na skuteczkość antykoncepcji.