Czy flunaryzyna jest bezpieczna dla 4-letniego dziecka?

Witam Czy flunaryzyna jest bezpieczna dla 4 letniego dziecka? Syn ma przykurcze miesni w przedramieniu.Czy po tym leku nie nasila sie te przykurcze lub nie bedzie to przyczyna pojawienia sie gdzie indziej w ciele?

Szanowna Pani stosowanie leku należy dokładnie omówić z lekarzem prowadzącym. Mogła Pani napisać z jakiego powodu występują przykurcze