Czy gastroskopia pod znieczuleniem ogólnym jest całkowicie bezpieczna?

W dniu jutrzejszym będę przechodził drugi raz w życiu gastroskopie. Po średnio przyjemnych doświadczeniach zdecydował się na badanie pod znieczuleniem ogólnym. Stąd następujące pytania: - Czy jest to zupełności bezpieczne? Nigdy dotąd nie byłem pod narkozą i nie mam bladego pojęcia jak to przebiega - Około 2 tyg temu doznałem uszkodzenia górnego lewego żebra. Ustępuje to, ale do dziś odczuwam kucie, czasami ból, przy wdechu lub wydechu. Niekiedy nie wiem czy to od żebra czy serca (przed uszkodzeniem miałem EKG serca i wszystko było ok). Czy okoliczność jest przeciwwskazaniem do narkozy - Od kilku miesięcy mam zdiagnozowaną krzywą przegrodę nosową. CZęsta flegma w gardle trochę cięższe oddychanie nosem. Czy jest to przeciwwskazaniem do znieczulenia ogólnego?

witam, żadna forma znieczulenia nie jest w pełni bezpieczna, krzywa przegroda nie jest przeciwwskazaniem