Czy gdy zachodzi taka konieczność, to mogę przyjmować ten lek?

Witam, czy gdy zachodzi taka konieczność, to mogę przyjmować Ketonal 50mg dłużej niż ulotkowe 5 dni ? Przez 5 dni brałem co rano zastrzyk 50 mg i w ciągu dnia wspomagałem się kapsułkami Ketonal active, które są dostępne bez recepty. Chętnie bym zaprzestał, ale wciąż odczuwam ból, przez który nie mogę do końca normalnie funkcjonować (rwa kulszowa). Czy powinienem zastąpić ketoprofen czymś innym ?

Witam,

wskazana wizyta u lekarza prowadzącego leczenie dobrze by było aby został Pan leczony w poradni leczenia bólu lekarze są w tej przychodni specjalistami w takim schorzeniu jakim Pan się zmaga i na pewno zlecą odpowiednie leczenie przeciwbólowe.

Pozdrawiam