Czy ginekolog może nie zauważyć 8-tygodniowej ciąży?

czy mozliwe jest aby ginekolog nie zauwazyl ciazy 8 tygodni po zblizeniu? robione badanie to usg przez odbyt poniewaz jestem dziewica, po badaniu ginekolog przepisal mi cyprest ze wzgledu na podywzszone hormony i podejrzenie pcos, jesli bylabym w ciazy to chyba nie przepisal by mi tego leku?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście jest taka szansa, choć mało realna, gdy ktoś ma doświadczenie w pracy. Prawdopodobnie w tym momencie kluczowe są jednak wahania hormonalne.