Czy gorączka przy grypie może. utrzymywać się przez tydzień czasu?

Czy gorączka przy grypie może utrzymywać się przez tydzień czasu? Po lekach przeciwgorączkowych zwykle spada, ale po kilku godzinach znów wzrasta do 38-39. Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził właśnie grypę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może gorączka tyle trwać. Jeśliby gorączka się przedłużała bądź pojawiły się inne niepokojące objawy to proszę udać się do lekarza na kontrolę. Pozdrawiam.