Czy grozi mi coś złego w przyszłości?

Mam 13 lat. Masturbuję się prawie co dzień. Czasami mam dwa, trzy dni przerwy. Po wczorajszej masturbacji nie miałem wzwodów. Chyba tylko raz czy dwa, ale nie pełne. Martwię się swoją przyszłością z tego powodu. Czy może to znaczyć coś złego? Proszę o szybką odpowiedź.
13 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

czas trwania zaburzeń potencji jest zbyt krótki, aby stwierdzić, że ma Pan problem z zaburzeniami potencji. Pojedyncze osłabienia erekcji się zdarzają i są normą.  Z drugiej strony - ile by Pan chciał mieć tych wzwodów po masturbacji? Członek też może się męczyć i nie może być w stanie erekcji cały czas.

Jeżeli problem ten utrzymywałby się dłuższy czas, konieczna będzie wizyta u urologa.