Czy guz mózgu można wykryć w badaniu dnia oka?

Witam Boli mnie glowa juz chyba z drugi miesiąc i mialem niedawno badanie okulistyczne i na dnie oka nic nie wyszlo i mam pytanie czy guz mozgu zawsze jest wykrywalny na dnie oka czy jest dalsza mozliwosc ze to guz mózgu?

Badanie dna oka może pomóz zdjagnozowac guzy , które powodują ciastnotę śródczaszkowa to jest - są duż elub powodują duży obrzek .
Badaniem tym można wykluczyć dużą ilość patologii śródczaszkowych .