Czy guzek na płucu przy POChP jest rakiem?

witam MÓJ TATA PALI DUŻO MA GUZKA 5 MILIMETRÓW NA PŁUCU BEZ ZMIAN PATOLOGICZNYCH DODATKOWO CHORUJĘ NA POCHP. CZY TEN GUZEK TO MOŻE BYĆ RAK PŁUC OJCIEC TATY ZMARŁ NA RAKA PŁUC JAK DIAGNOZOWAĆ DALEJ TATE CZY TO MOŻE JAKIŚ PRZERZUT TATA MA PROBLEM Z SIKANIEM ALE PROSTATA OK. TATA DUZO KASZLE SCHUDŁ JEST APATYCZNY NERWOWY. CZY TO MOZE BYĆ RAK I STOPNIA

Jeżeli ojciec schudł , czuje sie żle , to wymaga diagnostyki przewodu pokarmowego , żołądka , jelita grubego. Proponuję wizytę w pierwszej kolejności u lekarza rodzinnego .