Czy guzek pod pachą ma związek z bólem stopy?

Witam! Mam 47 lat.Od paru tygodni mam bóle stopy związane z ostrogą piętową.To silne bole zarówno przy chodzeniu jak i w spoczynku.Od niedawna wyczuwam pod pachą bolący guzek.Czy to może być powiejszony węzeł chłonnyi czy może miec zwiazek z bolami stopy?

Lek. Paweł Szadkowski

Guzek pod pachą nie ma związku z ostrogą piętową. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki zmiany pod pachą.