Czy hydroksyzyna wchodzi w interakcję z Escitalopramem i Kwetiapiną?

Witam. Od trzech tygodni leczę nerwicę lękową z napadami paniki,- rano przyjmuję escitalopram (servenon 10mg), przed snem kwetiapinę (kwetaplex 12,5mg) dodatkowo doraźnie hydroksyzynę. Zastanawiam się czy hydroksyzyna wchodzi w interakcje z wyżej wymienionymi lekami, i czy w razie przyjęcia hydroksyzyny w napadzie paniki musi minąć jakiś określony czas zanim przyjmę np; kwetiapinę. Maciek 24 lata.

Szanowny Panie, tak hydroksyzyna może nasilić działanie wymienionych leków. Leki proszę stosować wg zaleceń lekarza. Pozdrawiam