Czy implant jako pierwszy środek antykoncepcyjny jest odpowiedni?

Witam :) , czy implant jako pierwszy środek antykoncepcyjny jest dla mnie odpowiedni ? Dodam ze przez najbliższe 3 lata nie chcemy mieć dziecka z partnerem. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Każda metoda antykoncepcji ma swoje wady i zalety. Niemniej jednak jest to dość skuteczna metoda.