Czy infekcja pochwy powoduje gorączkę?

witam czy infekcja pochwy może powodować wyższą temp tam w środku bo mierzę jestem po okresie teraz mam 10 dc mam wysoką 37,1 i śluz jest gęsty i dziwny jakiś nie wiem czy zostało coś zakłócone przez infekcję bo bolał mnie pęcherz przed miesiączką brałam furaginum przeszło, i też wargi sromowe są zaczerwienione i zanim ten gęsty śluz się pojawił było bardzo sucho i piekło w środku proszę o odp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście infekcja może być powodem podwyższenia temperatury. Możliwe także iż w tym momencie wzrost ciepłoty ciała związany jest z owulacją.