Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy intensywny trening mógł przyspieszyć krwawienie?

Witam Od prawie 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne Yaz. Od 2 miesięcy regularnie chodzę na siłownie choć ostatnio mam bardziej intensywne treningi. Krwawienie z odstawienia powinnam dostać za 7-8 dni a ono pojawiło się już dziś. Tabletki biorę regularnie, nigdy o żadnej nie zapomniałam, nie współżyłam od około miesiąca. Czy intensywniejszy trening mógł przyśpieszyć krwawienie o tydzień? Dodatkowo łykam tabletki z cynkiem i magnesem na wzmocnienie włosów. Czy to też może być powodem? Proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

74 poziom zaufania

Witam, nie sądzę

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy