Czy iść na wcześniejszą kontrolę do okulisty?

Witam, kilka dni po laserowaniu siatkówki, pojawiają się błyski w oku. Występują tylko w lewej części oka przy szybkim poruszeniu gałką z wychylenia w lewo na prosto. Im jaśniej tym efekt jest bardziej widoczny, najlepiej na dworze za dnia, przy mniejszym świetle ledwo zauważalne. Zabieg miał na celu zabezpieczenie niewielkiej dziurki w siatkówce powstałej zapewne po urazie oka. Czym to może być spowodowane, jak długo będzie występować oraz czy iść na wcześniejszą kontrolę do okulisty? Pozdrawiam

Szanowny Panie, takie błyski mogą być spowodowane leczeniem, szkoda ze nie napisał Pan kiedy ma wizytę kontrolną. Jeśli objawy będą się nasilać bądź nie będą ustępować to proszę udać się do okulisty