Czy istnieją leki na obniżenie popędu seksualnego?

Witam. Mam dni gdzie występuje u mnie wzmozony poped seksualny . Niezalezne jest to od cyklu miesiecznego. Sprawdzalam. Czy sa leki na jego obnizenie? Wtedy moge miec sklonnosc do zapoznania kogos i wole uniknac tego. Sa dni lub tygodnie ze meczy mnie to . Dziękuję .

W praktyce unikamy stosowania farmakoterapii, rezerwując ją do szczególnych sytuacji.
Jeśli ma Pani problemy z panowaniem nad wzmożoną potrzebą i obawia się, że zachowa się w sposób ryzykowny, to lepiej skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com