Czy istnieją zabiegi na fakturę?

Witam mam pytanko pracuje na umowie o dzieło nie mam ubezpieczenia zdrowotnego a mam problem z ręką bo ropa mi się zbiera czy przyjmie mnie chirurg słyszałem ,że jest takie coś jak wypisać fakturę bo mnie strasznie boli a nie mam żeby od razu zapłacić

Są w tym względzie wszelkie opcje wyrównania zapłaty za udzielenie świadczenia medycznego (też po wystawieniu faktury).