Czy istnieje lek na obrzęk i ból piersi?

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie obrzęków i bólu piersi. ok. 20-23 dnia cyklu co miesiąc obrzękają mi piersi, stają się tkliwe, przy ściąganiu stanika czuję dotkliwy ból. Szukam lekarstwa na tę dolegliwość. Przeszłam komplet badań hormonalnych i ginekologicznych, wszystko jest w normie - diagnoza: PMS. Po przeszukaniu internetu dowiedziałam się, że istnieje lek o nazwie Mastodynon, który zakupiłam. Trudno wyrazić jakiego szoku doznałam po przeczytaniu ulotki kiedy okazało się że lek pozornie na obrzęk piersi posiada w składzie dopaminogenne substancje pseudo-psychotropowe!!! Czy jest na rynku dostępny lek na ból piersi nie wciskający kobietom „histerii” ?! Nie wiem nawet co mam o tym myśleć wiedząc, że miliony kobiet które bolą piersi dostają pseudo-leczenie psychiatryczne. Co ma piernik do wiatraka? Czy ja mam iść od razu do psychiatry że mnie bolą piersi bo mi się to wydaje ? Szok, niedowierzanie i nadal brak lekarstwa na obrzęk piersi.
KOBIETA, 37 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

Jako fitoterapeuta polecam nalewkę z niepokalanka, można produkt kupić gotowy w sklepie zielarskim lub samemu go sporządzić.

Oto przepis:

Do przygotowania potrzeba 50 g niepokalanka i 100 ml alkoholu.

Butelkę należy do połowy wypełnić zielem, a następnie zalać alkoholem i odstawić w ciemne miejsce na dwa tygodnie.

Do tego czasu należy wstrząsnąć butelką każdego dnia.

Terapię można rozpocząć już na dwa tygodnie przed pojawieniem się okresu – należy pić 10 kropli nalewki dziennie.

Również zażywać witaminę B6.

Pozdrawiam

Mariusz Bek