Czy istnieje lek o bardzo podobnym działaniu do Trittico?

witam, czy istnieje lek o bardzo podobnym działaniu do Trittico ( szczególnie na zaburzenia nerwicowe i lęki)? musiałem go odstawić ze względu na bóle głowy i osłabnięcia (powodował bardzo niskie ciśnienie, szczególnie po przyjęciu tabletki), jednakże poza tymi dwoma skutkami ubocznymi działał bardzo dobrze. szukam leku który bedzie działał tak samo albo podobnie bez wyzej wspomnianych skutków ubocznych

Witam Pana,
psychoterapia poznawczo - behawioralna wykazuje skuteczność równoznaczną z farmakoterapią w leczeniu zaburzeń lękowych, leki leczą objawy, psychoterapia leczy przyczynę problemu i wskutek tego procesu ustępują objawy.
Pozdrawiam serdecznie