Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę przy moich stosunkach?

Witam. Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę jeżeli uprawiałam sex o godzinie 18 z prezerwatywa( przerywany) i na drugi dzień około godziny 13 w ten sposób tylko że partner nie dokładnie sie umył i przeniósł z penisa plemniki na prezerwatywę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Żadna z metod antykoncepcji nie jest w 100 proc skuteczna. Pozdrawiam.