Czy istnieje możliwość zapłodnienia?

Witam! mam pytanie odnosnie ciąży. 25.04 współżyłam z chlopakiem bez zabezpieczenia, nie skonczył we mnie, potem wytarł penisa i po jakims czasie znowu doszło do zblizenia. Wieczorem ponownie wspolzylismy, i ponownie nie doszedł we mnie. Byl to 28 dc i 26.04 dostalam okresu. Czy istnieje duza mozliwośc zapłodnienia? Czy preejekulat mógł zawierać plemniki, które pozostały w pochwie, i żyjąc tak ok 7 dni mogły doprowadzić do zapłodnienia? Dziękuję za odpowiedź!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Preejakulat zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia. Niemniej jednak był to koniec cyklu a więc dni prawdopodobnie niepłodne. Nie mogę jednak zagwarantować tego na 100%.