Czy istnieje możliwość zapłodnienia podczas pieszczot?

Witam! wiele wątków już o tym jest ale nurtuje mnie ten temat.. Mianowicie, czy istnieje możliwość zapłodnienia podczas pieszczot? Mój chłopak pieścił moje narządy, włożył też palec ale nie głęboko tylko na początek. Dodam, że jestem dziewicą. Nie nastąpiło do wytrysku tylko pojawił się płyn. Nie wiem czy miał go na rękach (nie sądzę). Okres spóźnia mi się 2 tygodnie. Bardzo się martwię. Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takim wypadku warto wykonać test ciazowy. Istnieje pewne ryzyko przeniesienia plemników.