Czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bez wytrysku?

Mój chłopak leżał na mnie i ocieraliśmy się o siebie (oboje byliśmy w bieliźnie). W pewnym momencie on przerwał te pieszczoty (do stosunku nie doszło, jestem dziewicą), bo czuł, że zbliża się wytrysk. Odsunął się ode mnie, gdy on nastąpił. Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży (zmieniłam pościel i bieliznę, nie dotykaliśmy się później)?

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Na podstawie opisu zaistniałej sytuacji, można wykluczyć możliwość zajścia w ciążę. Aby taka możliwość się pojawiła, nasienie musi dostać się do narządu rodnego kobiety.

Tutaj znajdzie Pani artykuł dotyczący pierwszego razu oraz możliwość zajścia w ciążę: pierwszy raz.

Serdecznie pozdrawiam!