Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę przez przeniesienie plemników na palcach?

Witam. Mam takie pytanie. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę przez przeniesienie plemników na palcach. Dodam, że gdy do tego doszło byłam dziewicą, dziewictwo straciłam 4 dni później. Plemniki przeżywają do 7 dni czy jest to możliwe?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Szansa na ciążę jest minimalna. W przypadku wątpliwości proszę wykonać za kilka dni test ciążowy lub skonsultować się z ginekologiem.