Czy istnieje ryzyko złego przebiegu ciąży?

Witam! Jestem w 9 tygodniu ciąży i stwierdzono u mnie macicę dwurożną w dodatku zarodek umiejscowił się w lewym rogu lekarz nic nie wspomniał o ciąży pozamacicznej powiedział że ciąża rozwija się prawidłowo. Troszkę mnie uspokoił ale nie do końca. Czy istnieje ryzyko że ciąża nie będzie przebiegała prawidłowo?

Szanowna Pani, ryzyko zawsze istnieje, ale niekoniecznie musi to być związane z Pani dolegliwością. Proszę zaufać swojemu lekarzowi.