Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieje środek powodujący impotencję?

Dawno temu w pracy wsypali mi do herbaty jakiś środek powodujący całkowitą impotencję na kilkanaście dni. Po tym "kastrowaniu" nastąpiły u mnie pewne zmiany. Czy ktoś może mnie poinformować czego mogli tam użyć. Pisałem tu już o tym ale nie mam żadnej odpowiedzi. Może kiedyś w końcu trafię na jakiegoś lekarza który coś może o tym wiedzieć. Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Post jest ogólny i dotyczy sytuacji "dawno temu" i "pewnych zmianach", bez konkretnego opisu w poście
Laboratorium kryminalistyczne jest w stanie wykryć prawie każdy środek, ale test musi być bardzo szybko, decydują czasem godziny...
Jeżeli uważa Pan, że warto się jeszcze tym przeszłym problemem zajmować, to może Pan porozmawiać z lekarzem toksykologiem.
Wynikiem ew. konsultacji prawdopodobnie nie będzie jednak Pan usatysfakcjonowany, tak sądzę.
Poza tym NFZ nie zapewni refundacji, porada za odpłatnością.
W dobie dostępności różnych preparatów w Sieci należy faktycznie bardzo "pilnować" swoją szklankę.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry,

Proponuje, żeby się Pan osobiście skonsultował z lekarzem psychiatrą, z którym może Pan porozmawiać o tych "pewnych zmianach" i który być może będzie umiał temu zaradzić. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy