Czy istnieje szansa, że źle stwierdzono wiek dziecka?

Witam jestem w ciazy 6w 3d. Mialam zrobione usg w szpitalu po czym stwierdzono ze dziecko prawdopodobnie jest za małe ( 5.80mm) i jest nie wyczuwalne tętno dziecka. Doktor stwierdził że możliwa jest słaba jakość usg i dlatego jeszcze nie można nic usłyszeć. Na drugi dzień poszlam prywatnie do lekarza który posiada wysokiej jakości aparat usg. Tak jak poprzedni lekarz nie wyczuł tętna i przeprowadził badanie za pomocą dopplera gdzie również nie zauważył żadnych kolorów. Dodał ze woreczek zolciowy jest powiększony. Czy istnieje szansa że źle stwierdzono wiek dziecka i dlatego jeszcze nic nie można stwierdzić? Czy wszystko jest już oczywiste?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę uzbroić się w cierpliwość i udać się na kontrolne USG za ok 2 tygodnie.