Czy Izotek przyniesie jakieś efekty?

Witam od kilku lat zmagam sie z zapaleniem mieszkow wlosowych glowy przebylem kuracje lekiem tetrarysal ale dolegliwosc wracala . Na zlecenie dermatolog zrobilem wymaz i z badania wyszlo : Staphylococcus epidermidis szczep mscns mlsb Prosze mi powiedziec czy jest to cos groznego, jak z tym walczyc i czy da sie to calkowicie zaleczyc? Czy jak w wiekszosci przypadkow tylko izotek jest lekiem ktory moze przyniesc efekt . I pytanie z innej beczki czy warto zrobic jakies dodatkowe badania zeby dowiedziec sie co jest przyczyna ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Na taki stan mogą wpływać nieprawidłowości endokrynologiczne. Radziłbym skonsultować się z endokrynologiem. Izotec rzeczywiście jest lekiem, który jest przeznaczony do leczenia tak przewlekłych zmian.