Czy ja podniecam męża?

Zacznę od tego że mam mały biust, miseczka 70a,czasem b. Mam duże kompleksy z tego powodu. Oprócz tego uważam że jestem atrakcyjna kobieta. Wysoka, szczupła, długie nogi, ładna twarz. Martwi mnie tylko fakt że gdy dochodzi do gry wstępnej z moim mężem dosyć długo nie ma wzwodu, dopiero gdy zacznę pieścic jego penis wtedy coś zaczyna twardniec. Czy to znaczy że go nie podniecam? Mówi że mu się podobam, ale ja nie jestem pewna. Oczywiście w trakcie stosunku jest wszystko ok, sex jest udany, ale zastanawiam się czy może ogląda nagie kobiety z dużym biustem i tylko takie go podniecaja? Ma 38lat,ja 36.Dodam jeszcze, że ostatnio jest bardzo zapracowany. W związku z tym dużo siedzi przed komputerem. proszę o odpowiedź.

Witam,

wskazana jest szczera rozmowa z mężem, proszę powiedzieć o swoich obawach i dopytać, ewentualnie zalecane jest wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne.

Pozdrawiam serdecznie

Witam,
myślę, że dobrze byłoby, gdyby porozmawiała Pani o tym szczerze z mężem. Pytanie czy zawsze Pani partner potrzebował takich pieszczot aby być gotowym do stosunku. Jeżeli nie, to warto przyjrzeć się temu co się zmieniło w Waszym życiu. Jeżeli mąż dużo pracuje, być może ma też więcej stresu i jego organizm jest mocno przeciążony a to może znacznie wpływać na erekcję. Czasami warto dodać odrobinę pikanterii do pożycia aby "na nowo" rozbudzić partnera. Zarówno powodów jak i sugestii może być wiele i jest to kwestią indywidualną. Podstawą jest rozmowa i dopóki nie znajdziecie prawdziwej przyczyny proszę nie odnosić tego do siebie i rozmiaru swojego biustu. Takie wprowadzanie się w kompleksy także może niekorzystnie wpływać na intymność więc lepiej tego uniknąć.
Powodzenia!