Czy jąkanie się jest powodem, by przypisać medyczną marihuanę?

Czy jąkanie się, "bloki" mowy, które czasami nie pozwalają kompletnie na odezwanie się są powodem, by przypisać medyczną marihuanę? Z wiedzy wyczytanej w internecie, marihuana miałaby być przepisywana głównie dla chorób neurologicznych. Nie jestem pewien, ale moje dolegliwości chyba do takich należą. Wiadomo również, że marihuana by z pewnością pomogła, ale jak to wygląda formalnie?

Szanowny Panie, szczerze wątpię. Proponuję skorzystać z terapii dla osób jąkających się. Serdecznie pozdrawiam