Czy jaźn jako centrum życia psychicznego jednostki nie istnieje?

Mam pytanie natury psychologicznej. Otoz wyczytalem na wikipedii wpod haslem filozofia umyslu ze wiekszosc wspolczesnych filozofow uwaza ze jazn jako centrum zycia psychicznego jednostki nie istnieje. Jak ta kwestie ujmuja psycholodzy?

Szanowny Panie, najlepiej będzie jak spyta Pan konkretnego psychologa, ja niestety nie pomogę