Czy jednak jest możliwość, że to są pierwsze objawy ciąży i w niej jestem?

Uprawiałam seks z chlopakiem jeden dzien po owulacji, zabezpieczylismy sie jak zawsze prezerwatywami. Jednak 4 dni po stosunku pobolewa mnie podbrusze i piersi oraz sutki staly sie wrazliwsze, mozliwe ze z nerwobolow i stresu przed ciaza. Podczas stosunku prezerwatywa sie nie zsunela, nie pekla, sperma sie nie wylala, wszystko sprawdzamy zawsze, jedynie lekko obsuwala sie podczas wysuwania, do polowy dlugosci czlonka - dodam, ze rozmiar jest jak najbardziej w porzadku Zaczynam miec juz urojenia czy to nie ciaza, jednak wiem, ze to byloby za wczesnie na pierwsze objawy ciazy. Czy jednak jest mozliwosc, ze to sa pierwsze objawy ciazy i w niej jestem?

Lek. Paweł Szadkowski

Ma Pani rację, jest za wcześnie na pierwsze objawy ciąży. Gdyby miesiączka się opóźniała, proszę wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki.