Czy jednorazowe zażycie aspiryne w ciąży może zagrażać dziecku?

Dobry wieczór. Bardzo chciałabym uzyskać opinię na temat aspiryny w ciąży. Jestem obecnie już w III trymestrze. O dziecko starałam się 4 lata. Ostatnio zaczęłam się martwić (mam nadzieję, że niepotrzebnie) gdyż cały czas myślę, czy przypadkiem na początku ciąży (nie wiedząc jeszcze, że udało się :) nie zażyłam jeden raz aspiryny:/. Chciałabym się dowiedzieć czy to jednorazowe zażycie aspiryny mogło jakoś zaszkodzić dziecku? Chodzi mi o jakieś wady, choroby itp. Byłam bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Szanowna Pani, proszę się nie martwić. Jednorazowe przyjęcie leku nie powinno mieć żadnych następstw. Pozdrawiam