Czy jeśli mąż jest chory, można starać się o dziecko bez obaw o wpływ na płód?

Mam pytanie, czy można starać się o dziecko, gdy mąż jest przeziębiony. Nie byl u lekarza, ale jest osłabiony, ma temp. 37,1, ból gardła. Czy trzeba odczekać cykl, czy też jest to bezpieczne dla dziecka?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Mogą Państwo bez problemu starać się o dziecko. Nie ma obaw o zdrowie ewentualnie poczęstego zarodka.

Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia!