Czy jeśli miesiączka wygasa to mam przestać przyjmować Exacyl?

Z powodu przedłużającego się okresu i silnego krwawienia miałam przepisany lek exacyl. Po 14 dniach miesiaczka już wygasa, kiedy mam zaprzestać brania tych tabletek? Lekarz nic nie powiedzial

po zaprzestaniu krwawienia lek będzie można odstawic, jednakże najlepiej będzie jak skontaktuje się Pani z ginekologiem