Czy jest cień szansy, że mimo negatywnych wyników mogę być w ciąży?

Witam, po ostatniej miesiączce która była 20-24.09 (cykl 30-31 dni) dostałam 1.10 ostrego zapalenia pęcherza z krwiomoczem. Staramy się z mężem o dziecko-do zbliżeń doszło 3 razy 6.10, 10.10 i 14.10. Powinnam planowo okres dostać 19.10. Do tej pory, czyli juz 5 dni okres sie nie pojawił. Test ciążowy ujemny i tego samego dnia bhcg z krwi ujemne. Dodam, że od czasu zakażenia cały czas jestem chora i nie mogę się wyleczyć. Jaka jest szansa, że doszło do przesunięcia owulacji ? Czy jest cień szansy, że mogę być w ciąży mimo negatywnych wyników?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro testy ciążowe - zarówno paskowe, jak i z krwi, są ujemne, szanse na ciążę są nikłe.