Czy jest duża szansa zajścia w ciążę po naszym stosunku?

Masturbowałem się i doszedłem o 21, nie myjąc penisa i nie zmieniając majtek. Później o 7 rano, odbyłem z nią lekki stosunek płciowy. Włożyłem 1/4 penisa przemytego śliną, gdzie zmieściła się tylko główka i może 1 cm dalej i zrobiłem maxymalnie kilkanaście ruchów. Dziewczyna miała dni płodne, bo odbyło się to w sobote w kwietniu. 19 kwietnia okres jej się skończył, a 27.04 o 7 rano odbył się stosunek. Dziewczyna nawet się nie masturbuję, gdyż to związek na odległość, a ja to robię 3-4 razy dziennie(od początku kwietnia, a tak to raz-dwa dzienie) palę papierosy i w 98% przypadkach nie mam nawet pełnej erekcji. Czy jest duża szansa zajścia w ciążę? Minimalna jest, ale % mniej więcej ile?

Szanowny Panie, nie da się określić w procentach, myślę że jest niewielka. Proszę dbać o higienę i myć krocze wodą z mydłem a nie śliną