Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży pomimo zabezpieczenia i przyjęcia tabletki "po" jestem w ciąży?

Witam, kochałam się w dniu owulacji (15.01) z prezerwatywą, ale nie ufam do końca tej metodzie (różnie z nią bywa) i 18.01 wzięłam tabletke ellaone na drugi dzień bolało mnie podbrzusze i 21.01 zaczęłam plamić i tak do dnia dzisiejszego do tego mam nabrzmiałe piersi a okres powinnam dostać 29/30.01 ze stresu że to ciąża zrobiłam test (26.01) i wyszedł negatywny (ostatni okres miałam 26.12), czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży pomimo zabezpieczenia i przyjęcia tabletki "po", czy te objawy mogą być po prostu skutkami ubocznymi czy jest to jednak objaw ciąży?

Szanowna Pani, objawy są wynikiem przyjętego leku. Ciąża jest bardzo mało prawdopodobna.