Czy jest jakakolwiek szansa, że przejdę komisję wojskową z moimi schorzeniami?

Dzień dobry, Mam 20 lat i chciałabym iść na studia wojskowe, np. bezpieczeństwo narodowe. Według rozporządzenia ministra kandydat na żołnierza musi być zdrowy. Mam dyskopatię odcinka lędźwiowego (l3- L4, l4-l5 i l5-s1 są lekko wysunięte), mój wzrok to -4 D na oboje oczu (mam okulary i na zmianę soczewki kontaktowe) oraz mam zanikowy nieżyt gardła. Na żołnierza sił zbrojnych dyskwalifikuje mnie to, ale np. na pilota samolotu transportowego są mniejsze wymagania i tu zależy od decyzji komisji. Na co dzień funkcjonuje normalnie, ćwiczę typowy fitness, jestem pod okiem pod okiem ortopedy i neurochirurga, nie biorę na stałe leków, tylko zwykłe przeciwbólowe w gorszych dniach, ale nie widać po mnie, że mam problemy z kręgosłupem. Nie pytam o mój stan zdrowia, bo bardzo dobrze jestem obeznana z tematem. Moje pytanie dotyczy komisji wojskowej. Czy jest jakakolwiek szansa, że przejdę komisję wojskową na jaki kolwiek w tym kierunek. Do sił zbrojnych i reprezentacji mnie nie wezmą, ale tam, gdzie w tych kryteriach decyduje komisja czy jest jakaś szansa?

Witam niestety nie pracowałem nigdy w takiej komisji więc nie pomogę, najlepiej dopytać się w siedzibie komisji