Czy jest jakaś inna alternatywa leczenia mojego stawu?

Witam. 5 tygodni temu skrecilam kostkę. Niestety dalej towarzyszy mi ból stawu skokowego i mam dyskomfort przy chodzeniu. Nie mogę swobodnie ruszać stopą, wyprostować jej ani zginąć. Wykonałam rtg i usg. Z opisu lekarza wynika:W rtg bez świeżych zmian urazowych. Usg stawu skokowego lewego : widoczna zwiększona ilość płynu w stawie skokowym; widoczna kostka dodatkowa w okolicy końca dalszego kości strzalkowej, nad nią przechodzi ATFL o cechach uszkodzenia II/III* ; więzadło strzałkowo-piszczelowe przednie z cechami uszkodzenia II* ; więzadło piszczelowo-piętowe uszkodzenie I*; pozostałe więzadła w normie; stan zapalny w obrębie ciała tluszczowego Kagery; sciegno Achillesa bez cech uszkodzeń. Rozpoznanie : s93, zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł na poziomie stawu skokowego i stopy. Proszę o pomoc, ponieważ zalecono mi 2 terapie, które w sumie kosztują 8tys, na które mnie obecnie nie stać lub operacja. Czy jest jakaś inna alternatywa leczenia, czy jest faktycznie jest tak źle??

Szanowna Pani, myślę że lekarz prowadzący przedstawił jedyne opcje, które by był korzystne w Pani przypadku, proszę w takim razie rozważyć operację