Czy jest jakaś opcja, abym była w ciąży?

Witam. 28 sierpnia miałam ostatnia miesiączkę trwała 4 dni, cykl trwa średnio 29-31 dni, powinnam dostać okres 28 września ale jest jego brak a 22 września miałam stosunek. Czy jest opcja abym była w ciąży?

Lek. Paweł Szadkowski

Istnieje pewne prawdopodobieństwo ciąży. Najlepiej wykonać test ciążowy, a w przypadku dodatniego wyniku skonsultować się z lekarzem ginekologiem.