Czy jest jakaś rada na zawroty głowy spowodowane zmianami miażdżycowymi?

Witam, mam pytanie do lekarza neurologa: Czy w XXI wieku osoba w podeszłym wieku musi cierpieć na zawroty głowy spowodowane zmianami miażdżycowymi w odcinku szyjnym kręgosłupa ?! Czy jest na to jakaś rada? Ojciec, bo o nim mowa jedzie do ortopedy , ale pyta lekarza czy ma coś od zawrotów głowy.Pewien neurolog powiedział ,,musi pan się z tym nauczyć żyć''-a co pan/i doktor o tym sądzi?Pozdrawiam.

Witam, niestety nie da się zbyt dużo zrobić w tym kierunku, szczególnie w tak podeszłym wieku