Czy jest jakieś badanie, którym będę mogła potwierdzić ciążę?

Witam. Byłam u ginekologa ,by potwierdzić ciążę-powinna odpowiadać 6 tygodni. Podczas badania USG lekarz potwierdził mały pęcherzyk bez pracy serca. Powiedział "albo poronienie, albo wczesna ciąża". Informowałam lekarza o bólach pleców, podbrzusza,o tym , że ostatnia miesiączka wystąpiła w nieplanowanym terminie-16 dni po poprzedniej. Dodał tylko, że na tym etapie nie może mi nic więcej powiedzieć, ponieważ sam nie jest pewien kiedy doszło do zapłodnienia. Kolejną wizytę ustalił za 2 tygodnie. Chciałabym dowiedzieć się czy powinnam zrobić jakieś badania , które mógłby to potwierdzić ,czy lekarz może stwierdzić jednoznacznie czy jest to porównanie ,czy dopiero początek ciąży .

Szanowna Pani, niestety ale nie ma takiego badania, w tym celu wykorzystuje się USG. Może Pani zbadać stężenie beta-hCG z krwi. Pozdrawiam